Wczytuję dane...
O sklepie

Poznaj Zakupove.pl

Produkty Sklepu Internetowego Zakupove.pl

 

Wszystkie produkty, oferowane w sklepie internetowym Zakupove.pl pochodzą bezpośrednio od producentów lub  z lokalnych hurtowni. Realizując zamówienia dostawy szczególną uwagę zwracamy na terminy przydatności do spożycia. Dzięki temu masz pewność, że otrzymane produkty będą świeże.

 

Kompletowanie zamówień

 

Kompletujemy Twoje zamówienie przy zachowaniu szczególnej ostrożności, dzięki czemu masz pewność, że zamówione produkty dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie, a Twoje zamówienie będzie w pełni kompletne i otrzymasz wszystko czego potrzebujesz.

 

Pakowanie i zabezpieczenie przed uszkodzeniami w transporcie

 

Twoje zakupy pakowane są do ekologicznej papierowej torby lub do biodegradowalnych siatek, dzięki czemu dbamy o nasze środowisko. Produkty szklane oraz kruche dodatkowo zabezpieczone są przed możliwością uszkodzenia.

 

Szybkość realizacji zamówienia

 

Twoje zamówienie zostaje skompletowane i przygotowane do dostarczenia w ciągu godziny od złożenia zamówienia. Twoja paczka zostaje niezwłocznie przekazana kurierowi, zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Na terenie Kościana oraz powiatu kościańskiego zakupy dostarczamy własnym transportem. Dostawy wyjeżdżają o dwóch porach: pierwsza wyjeżdża o godz. 12:00 (zamówienia do 11:00), druga wyjeżdża o godz. 16:00 (zamówienia do 15:00).

Na obszarze całej Polski paczki dostarczamy do domów, mieszkań i przedsiębiorstw we współpracy z firmą kurierską.